Rubicon történelmi folyóirat bemutatkozó estje

2019. február 5.

2019. február 14. 17 óra

Az Intercisa Múzeum tisztelettel meghívja Önt és kedves családját,

RUBICON TÖRTÉNELMI FOLYÓIRAT BEMUTATKOZÓ ESTJÉRE

a folyóiratot bemutatja

RÁCZ ÁRPÁD

főszerkesztő

2019. FEBRUÁR 14. csütörtök, 17:00 óra

Helyszín: 2400 Dunaújváros, Városháza tér 4. Intercisa Múzeum II. emeleti előadóterem

Az Intercisa Múzeum és a Dunaújvárosi Hírlap közreműködésével bemutatkozik a Rubicon országos magazin.
A tematikus szerkesztésű szakmai folyóirat szerzői az éppen feldolgozott téma történész szakértői. Tematikai skálája magában foglalja az egyetemes és a magyar történelmet az őskortól napjainkig.
Rácz Árpád a magazin főszerkesztője, a történelmi ismeretterjesztő lap bemutatása után ajándék példányokat ajánl fel az előadás résztvevőinek.

Részvétel: ingyenes

tel: 06-25/411-315, 06-25/408-970

e-mail: intercisamuz@gmail.com

web: www.intercisamuzeum.hu